Medex Asistan

Kart ile ödeme yapıldıysa: Ücret iadeniz bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.

Havale/EFT yöntemiyle ödeme yapıldıysa: Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır ve üç iş günü içinde tarafınıza aktarılır.

MEDEXSEPETİ – İADE POLİTİKASI

 

1.       İade edilecek ürünün, hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Yıpranmış, kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmeyebilir.

2.       İade talebinde bulunulan ürün/ürünleri orijinal kutusu, faturası ve tüm aksesuarları ile iade etmeniz gerekmektedir.

3.       Tek kullanımlık ürünler, çözeltiler ve son kullanma tarihi geçme ihtimaline sahip ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4.       Kullanım alanları dolayısıyla steril kalması gereken ürünlerin (vücut ile temasta bulunan bütün medikal ürünler) iade sebebi ve ilgili görsellerin sistemimize yüklenmesi gerekmektedir. Bu adımların tamamlanması halinde (satıcı/sağlayıcı kaynaklı sorun belirlenirse) iade hakkı değerlendirmeye alınacaktır. İadesi sağlık ve hijyen bakımından uygun olmayan ürünler için iade hakkı geçerli değildir.

5.       Her türden elektronik üründe iade kabulü Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince satıcı/sağlayıcının inisiyatifindedir.

6.       Tıbbi giyim, iç giyim, hasta bakım kıyafetleri ve koruma örtüleri, kopyalanabilir yazılım ve programlar, yazılı basım ürünleri, kişisel bakım uygulamalarında kullanılan ürünler; açılmamış, denenmemiş, bozulmamış olmaları halinde iade talebinde bulunulabilir. Bu şartları karşılamamaları halinde iade hakkı geçerli değildir.

7.       Görüntüleme ve/veya laboratuvar cihazları ve kurulum gerektiren her türden ürünün iade hakkı ancak ürün kutusu yetkili servis tarafından açıldıysa ve karşılaşılan hasar/kusur/ayıp ilgili rapor veya tutanak hazırlandıysa geçerlidir.

 

Ödeme aşamasında Kuponları Gör> Ekle veya Hesabım> İndirim Kuponları> Yeni Kupon Ekle adımlarını uygulayarak indirim kupon/kodunuzu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Kampanya şartları sağlandığı sürece yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Ödeme aşamasında, kart bilgilerinizin girişini yaparken Kolay ödeme için kartımı hatırla kutucuğunu işaretleyerek kredi kartınızı kolayca kaydedebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeleri yaptığınız takdirde indirim kuponunuz hesabınıza yeniden tanımlanacaktır.

Hesabım>Siparişlerim>Ayrıntılar>İade Talep Edin adımlarını uygulayarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İade Politikası’na uygunsa iade süreci başlatılacaktır.

Sipariş oluşturabilmek için e-posta girişi ve şifre belirleme işlemlerini gerçekleştirerek kullanıcı hesabı oluşturabilir, dilerseniz Google veya Facebook hesabınız ile de kaydolabilirsiniz.

Kargo masraflarını karşılayacak taraf, siparişte bulunduğunuz mağazanın tercihine göre belirlenir. Kargo masraflarını ürün detay sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

Üye olurken kullandığınız e-posta adresinizin hatasız ve güncel, şifrenizin güçlü bir şifre olmasına dikkat etmelisiniz.

Hesabım>Kayıt Ol adımlarının ardından e-posta girişi ve şifre belirleme işlemlerini gerçekleştirerek kullanıcı hesabı oluşturabilir, dilediğiniz takdirde Google hesabınız veya Facebook ile de kaydolabilirsiniz

Hesabım>Siparişlerim>Ayrıntılar> İptal et adımlarını uygulayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Belirtilen adımları sipariş kargoya verilmeden uygulamalısınız, kargoya verilmiş siparişiniz için İade talebi oluşturabilirsiniz.

Mağaza tarafından onaylanmış siparişlerinizin teslimat adresini değiştirmek için ilgili kargo firmasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız halinde giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum sekmesine tıklayıp kayıtlı e-posta adresinize yolladığımız adımları takip ederek giriş yapabilirsiniz.

Hesabım>Adresim>Yeni adres ekle adımlarını uygulayarak veya adres seçimi aşamasında Yeni adres ekle seçeneğini seçerek teslimat adresinizi kaydedebilirsiniz.

Siparişinizin teslimat tarihi, mağazanın belirlediği Kargoya veriliş süresi ve kargo firması tarafından sağlanan Tahmini teslimat süresi üzerinden hesaplanabilir.

3D Secure seçeneğini kullanarak banka kartlarıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Havale/EFT yöntemi ile ödemenizi gerçekleştirmek için Bize Ulaşın bölümünden banka bilgilerimize ulaşırsınız. Açıklama kısmına Sipariş Numarasını yazarak Havale/EFT işlemini tamamlarsınız. Ödemeniz bize ulaşır.

MedexSepeti.com medikal pazaryerimizde satışa sunulan ürünler profesyonel üyelik gerektirmektedir. Bu süreç ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz.

 

Profesyonel Üyelik nedir?

Profesyonel Üye, tıp doktoru veya lisanslı sağlık çalışanı gibi devlet onaylı statü taşıyan üyelerimize, gerekli kontrollerin ardından verilen ünvandır.

 

MedexSepeti’nden alışveriş yapmak istiyorum fakat ürünleri göremiyorum. Durumu nasıl çözebilirim?

Profesyonel Üyelik başvurusu yapabilir, statünüz onaylanırsa platformumuzdaki ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

 

Profesyonel Üye olmak için nasıl bir süreç izlemeliyim?

-          MedexSepeti.com anasayfasında Hesabım butonu üzerine gelin ve Kayıt Ol linkine tıklayın.

-          E-posta adresinizi girin ve şifrenizi belirleyin, üyelik sözleşmesini onaylayın. Alternatif olarak Google veya Facebook hesabınız ile kolay üyelik oluşturabilirsiniz.

-          Yeni oluşturulan hesabınız ile MedexSepeti anasayfasından giriş yapın.

-          Sağ üst kısımdaki profil ikonuna tıklayarak Hesabım sayfasına gidin.

-          Açılan sayfadaki Profesyonel sekmesine tıklayın.

-          Eğer yalnızca kendiniz için alım yapıyorsanız Bireysel, çalıştığınız sağlık kuruluşu için alım yapıyorsanız Klinik seçeneğini işaretleyin.

-          Profesyonel statünüzün onaylanabilmesi için gereken bilgileri (İsim, Soyisim, TCKN ve Diploma No) eksiksiz biçimde girin, Ayarları Güncelle butonuna tıklayın.

-          Bu işlemlerin ardından, ekibimiz bilgilerinizin doğruluğunu teyit edecek ve eksik ya da yanlış bilgi tespit edilmemesi durumunda Profesyonel Üye statünüz onaylanacaktır.